<Späť 
Rekonštruovaná dobová chalúpka na predaj
 
Druh: chalupa Miestnosti: spoločenská miestnosť, izba, kuchyňa, kúpeľňa s WC
Obec: Záhorčie IS: obecná voda, 220/380V, lokálne kúrenie-tuhé palivo
Lokalita: Bzenica Ostatné: 2 kachľové pece, plavačky, dobový nábytok, opravená strecha, rekonštruovaný interiér a exteriér
Výmera: 429 m2 Cena: 46 000 €
Fotogaléria:

Pekná chalupa na prdaj sa nachádza na konci obce Záhorčie, v blízkosti mesta Žarnovica. Nachádza sa v prekrásnej podhorskej oblasti Štiavnických vrchov. Chalupa stojí na pozemku s výmerou 429 m2 s možnosťou dokúpenia ďalších okolitých pozemkov. 

Nehnuteľnosť je postavená z kameňa a pozostáva z 3 miestností: 1. kuchyňa s dobovou kachľovou pecou (varenie, pečenie, zdroj tepla), 2. izba s vysokou kachľovou pecou spoločenská miestnosť, 3. miestnosť – budúca kúpeľňa a kuchyňa (prebieha rekonštrukcia). Zdravotechnika pripravená na osadenie (kombi WC, sprchový kút, kombinované umývadlo so skrinkou s úložným priestorom, elektrický bojler 80L).

V miestnostiach sú dobové drevené stropy. Do chalupy – kuchyne, kúpeľne a WC je dovedená voda z horského prameňa (zdroj vody pre celú obec), elektrina 220/380V. WC je zatiaľ suché. Z kúpeľne a WC je novovybudovaná kanalizácia, kanalizačné potrubie, vývod ústi do 1000L žumpy.

Chalupa bola v roku 2007 v interiéry kompletne zrekonštruovaná a zariadená dobovým vyrezávaným nábytkom. V roku 2008 bola spravená kompletne nová fasáda na budove, vrátane kamenného obkladu sokla, oprava strechy a boli osadené nové eurookná, vybudované nové betónové chodníky, spolu s betónovou terasou pred kuchyňou a WC.

V blízkosti je vodný raj Vyhne (20 min pešou chôdzou), kúpele Sklené Teplice, jazerá Počúvadlo – Banská Štiavnica, ...
V okolí chalupy sú prekrásne hory – Štiavnické vrchy. 
Medzi zimné lyžiarske strediská patrí Žarnovica – Kľak, Vyhne, Banská Bystrica – Donovaly, Šachtičky, Králiky, Kordíky, Turecká, ...

 
  Realitný maklér: Ing. Vladimír Horváth Pred 08-97
  +421 (0)903 367 217  
    hth@centrum.sk <Späť 
predaj kúpa prenájom email: realsen@realsen.sk www.realsen.sk