<Späť 
Chata v záhradkárskej oblasti na predaj
 
Druh: pozemok Miestnosti: spoločenská miestnosť s balkónom, kuchyňa, WC, pivnica
Obec: Senica IS: úžitková voda, 220/380V, lokálne kúrenie, žumpa
Lokalita: Kunov, Záhradkárska osada Ostatné: altánok s betónovým krbom, náraďovňa. veľa plodonosných stromov, jeden z najväčších pozemkov v oblasti, parkovacia plocha
Výmera: 1000 m2 Cena: 26 555 €
Fotogaléria:

Záhrada s murovanou chatou na predaj sa nachádza pri rekreačnej oblasti Kunov pri okresnom meste Senica. Na kunovskej priehrade je piesková pláž, oddychový park, občerstvenie, vodné športy a rybársky zväz. Od kunovskej priehrady vedie okolo záhradkárskej osady cyklistický chodník až do mesta Senica. Do Kunova jazdí aj MHD.

Na záhrade je väčšia dvojpodlažná murovaná chata s pivnicou. Na vrchnom poschodí je spoločenská miestnosť s balkónom. Na spodnom poschodí je kuchyňa, WC, pivnica a náraďovňa.

Pri chate je altán so zámkovou dlažbou a betónovým krbom.

Po celej záhrade sú posadené ovocné stromy a kríky.

Záhrada disponuje samostatnou príjazdovou cestičkou a parkovacou plochou. Na pozemku je búda pre väčšie náradie (táčky, rebrík, kosačka).

Do chaty je dovedená elektrina 220/380V, chatka má vlastnú odpadovú žumpu. Na pozemok je dovedená úžitková voda z priehrady na polievanie - neplatí sa vodné ani stočné.

V meste Senica a blízkom okolí nájdete lesy s hojným výskytom húb, golfové ihrisko, kúpalisko, krytú plaváreň, amfiteáter, tenisové kurty, umelú horolezeckú stenu, fotbalový a zimný štadión, polikliniku, nákupné strediská, benzínové pumpy. V okolí Senice sú turistické lokality: zrúcanina hradu Branč, Korlátka, Smolenický zámok, Šastínska bazilika, Gazárka - prírodné pieskové jazerá, Baťov kanál.

 
  Realitný maklér: Bc. Radoslav Horváth Pred 13-01
  +421 (0)911 452 652  
    realsen@realsen.sk <Späť 
predaj kúpa prenájom email: realsen@realsen.sk www.realsen.sk