<Späť 
Zrekonštruovaná chata so záhradou - rekreačná oblasť Kunov
 
Druh: pozemok Miestnosti: spoločenská miestnosť s balkónom, kuchyňa, WC, pivnica
Obec: Senica IS: úžitková voda, 220/380V, lokálne kúrenie, žumpa
Lokalita: Kunov, Záhradkárska osada II. Ostatné: jeden z najväčších pozemkov v oblasti, altánok s betónovým krbom, náraďovňa, veľa plodonosných stromov, parkovacia plocha 10m pod pozemkom
Výmera: 928 m2 + 18 m2 Cena: 65 000 €
Fotogaléria:

V rekreačnej lokalite Senica-Kunov II. (5 minút peši od priehrady - rekreačným centrom mesta Senica) je na predaj väčšia dvojpodlažná murovaná chata 4x4m s podúrovňovou pivnicou.

Na vrchnom poschodí je spoločenská miestnosť s balkónom. Na spodnom poschodí je kuchyňa, WC, pivnica a náraďovňa. Obe poschodia sú napojené na komín čo umožňuje pohodlné vykurovanie drevom. V chatke je elektrická sieť (svetlá, zásuvky, šporák) a možnosť prívodu vody, chatka má vlastnú odpadovú žumpu.

Okolo chatky sú dekoratívne stromy, čerešňa a orech.
Záhrada disponuje samostatnou príjazdovou cestičkou a parkovacou plochou (parkovanie možné aj na štrkovej spoločnej ceste 10m pod záhradkou).

Záhradka je pre svoju veľkú rozlohu pozemku (928m2) vhodná nielen na pestovanie ovocia a zeleniny ale i voľnočasové aktivity (altánok so zámkovou dlažbou).

Pozemok je zavezený úrodnou zeminou, s priaznivým podnebím, slnečný - orientovaný na juh, vlhký vzduch od vodnej nádrže, voda k dispozícii zo spoločnej zásobárne bez poplatkov (neplatí sa vodné ani stočné)...

Na Kunovskej priehrade je piesková pláž, oddychový park, občerstvenie, vodné športy a rybársky zväz. Od kunovskej priehrady vedie okolo záhradkárskej osady cyklistický chodník až do mesta Senica. Do Kunova pod Záhradky jazdí MHD. V okolí Senice sú turistické lokality: zrúcanina hradu Branč, Korlátka, Smolenický zámok, Šastínska bazilika, Gazárka - prírodné pieskové jazerá, Baťov kanál.

Ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti: bez energetického certifikátu.

 
  Realitný maklér: Ing. Marek Horváth, PhD. Pred 13-01
  +421 (0)949 151 400  
    realsen@realsen.sk <Späť 
predaj kúpa prenájom email: realsen@realsen.sk www.realsen.sk