<Späť 
Rodinný dom v Čáčove na predaj
 
Druh: rodinný dom Miestnosti: 5 izieb, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC, zimná záhrada, chodba, pivnica, 2 dielne, 2 garáže
Obec: Senica IS: mestká voda, 220/380V, ústredné kúrenie, žumpa, satelit, kanalizačná prípojka
Lokalita: Čáčov, Čáčovská cesta Ostatné: skleník, kurník, strop s vysokou nosnosťou, studňa
Výmera: 878 m2 Cena: 189 000 €
Fotogaléria:

Rodinný na predaj sa nachádza v okresnom meste Senica, mestská časť Čáčov. V Čáčove nájdete potraviny, knižnicu, mestskú škôlku, pohostinstvo, futbalové ihrisko a dostihovú dráhu. Z Čáčove vedie okolo bývalej fabriky cyklistický chodník až do mesta Senica. Do Čáčova jazdí aj MHD.

Rodinný dom pozostáva z 5 obytných miestností, podpivničenej kuchyne so špajzou, kúpeľne, WC, zimnej záhrady a spojovacej chodby (z ktorej je samostatný vstup do väčšiny miestností).

Rodinný dom bol postavený okolo roku 1940-1950 z kvalitnej Hodonínskej pálenej tehly. Stropy obytných miestností majú vysokú nosnosť (uniesli vagón obilia). V obytných izbách sú dvojité drevené okná. Podlahy miestností tvorí dlažba. Celý dom má povalu využiteľnú ako sklad.

Do každej obytnej izby, v kuchyni, kúpeľni a na chodbe sú natiahnuté radiátory ústredného plynového kúrenia (kotol je v pivnici). Vo viacerých izbách sú komíny a kachle na tuhé palivo (ako alternatívny zdroj tepla). V dome sú rozvody teplej vody (z elektrického bojlera). Dom je napojený na mestský vodovod a zemný plyn. Na dvore je studňa. Priamo na pozemku je vybudovaná kanalizačná prípojka, ktorú v prípade potreby môže majiteľ spojiť s existujúcou odpadovou sieťou. V súčasnosti vedú všetky odpady do žumpy na dvore. Vo všetkých miestnostiach je rozvedená elektrická energia.

Súčasťou domu sú 2 dielne (jedna bola pristavaná neskôr). Na dvore je skleník, 2 garáže a kurník. Po dvore sú posadené ovocné stromy a kríky.

Do dvora sa dá vojsť menším nákladným autom z ulice cez podbránie.

V meste Senica a blízkom okolí nájdete polikliniku, nákupné strediská, benzínové pumpy, základné a stredné školy, kúpalisko, krytú plaváreň, amfiteáter, tenisové kurty, umelú horolezeckú stenu, futbalový a zimný štadión, golfové ihrisko. V okolí Senice sú turistické lokality: zrúcanina hradu Branč, Korlátka, Smolenický zámok, Šaštínska bazilika, Gazárka - prírodné pieskové jazerá, Baťov kanál.

Ukazovateľ integrovanej energetickej hospodárnosti: bez energetického certifikátu.

 
  Realitný maklér: Mgr. Radoslav Horváth Pred 17-01
  +421 (0)949 123 200  
    realsen@realsen.sk <Späť 
predaj kúpa prenájom email: realsen@realsen.sk www.realsen.sk